Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wicelider partii Wolność w Szczecinku [2018.03.12]

 
Konrad Berkowicz, wicelider korwinowskiej partii Wolność spotkał się z mieszkańcami Szczecinka. Podobnie jak lider partii Janusz Korwin-Mikke Konrad Berkowicz jest przeciwnikiem integracji europejskiej, sprzeciwia się ingerencji Unii w regulacje prawne. Proponuje, by Unia nałożyła kary na te kraje, które wpuściły imigrantów na swój teren, bo w ten sposób złamały nakaz ochrony granic wynikające z traktatu z Schengen. Ponadto, podczas spotkania Konrad Berkowicz przedstawił program partii w pigułce, a następnie odpowiadał na pytania. Pytano m.in. o podatki i budżet obywatelski. W spotkaniu uczestniczyli głowie ludzie młodzi, którym odpowiada skrajnie różny od pozostałych program partii.

 


TV Zachód Szczecinek
 
Data pliku video: 2018-03-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szczecinecki

  Powiat szczecinecki - siedzibą jest Szczecinek. Znajduje się w części północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Szczecinek (gmina miejska), Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek (gmina wiejska).

  Na ziemie powiatu dojedziemy, kierując się drogą krajową nr 11, 20 lub 25 i wojewódzką nr 171, 172 oraz 201.

  Dobrym pomysłem każdego turysty będzie wybranie się do stolicy powiatu. Już sama jej lokalizacja zapewnia malownicze widoki. Szczecinek leży bowiem nad Jeziorem Trzesiecko. Miasto oferuje liczne zabytkowe kościoły, a największą atrakcją architektoniczną jest Zamek Książąt Pomorskich. Kolejną jest Drawski Park Krajobrazowy. Dech w piersiach zapiera tam krajobraz rzeki Drawy i licznych jezior. Za mało wodnych wrażeń? Spływy kajakowe to jedna z atrakcji dla gości odwiedzających ten region. Usatysfakcjonowani będą także fani pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. Wytyczono dla nich oznakowane szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola