Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

AWAX SZCZECINEK - Klimatyzacja samochodowa i chłodnictwo

 

Firma AWAX Szczecinek oferuje pełną gamę usług związanych z klimatyzacją samochodową i chłodnictwem. W naszej ofercie znajdują się przeglądy, serwis i naprawy urządzeń chłodniczych oraz przeglądy, napełnianie i dezynfekcja układu AC. Dysponujemy pełnym profesjonalnym wyposażeniem, w tym urządzeniem diagnostycznym BOSCH KTS 200. Kasowanie błędów tylko 50zł. Napełnienie z automatu 123zł, napełnienie+ozonowanie 150zł. 
Zapraszamy również do sklepu branż. Polecamy klimatyzatory, akcesoria serwisowe, szeroką gamę części i podzespołów dla klimatyzacji samochodowej oraz części AGD. Dla firm serwisowych - atrakcyjne rabaty!

Kontakt

Nasz adres to:
ul. Koszalińska 85
78-400 Szczecinek
tel. 94-3741853
fax 94-3714508
kom 606878124
www.awax.net.pl
awax.klima@poczta.fm

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
szczecinecki

Powiat szczecinecki - siedzibą jest Szczecinek. Znajduje się w części północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Szczecinek (gmina miejska), Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek (gmina wiejska).

Na ziemie powiatu dojedziemy, kierując się drogą krajową nr 11, 20 lub 25 i wojewódzką nr 171, 172 oraz 201.

Dobrym pomysłem każdego turysty będzie wybranie się do stolicy powiatu. Już sama jej lokalizacja zapewnia malownicze widoki. Szczecinek leży bowiem nad Jeziorem Trzesiecko. Miasto oferuje liczne zabytkowe kościoły, a największą atrakcją architektoniczną jest Zamek Książąt Pomorskich. Kolejną jest Drawski Park Krajobrazowy. Dech w piersiach zapiera tam krajobraz rzeki Drawy i licznych jezior. Za mało wodnych wrażeń? Spływy kajakowe to jedna z atrakcji dla gości odwiedzających ten region. Usatysfakcjonowani będą także fani pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. Wytyczono dla nich oznakowane szlaki.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola