Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Droższa straż miejska. O ile?

Data dodania: 2018-12-10
Nowy budżet Szczecinka to także nowe wydatki. Zgodnie z projektem najważniejszej uchwały dotyczącej miejskich finansów, w przyszłym roku znacznie droższa w utrzymaniu niż do tej por... więcej »
 
 

AP Reissa ze Szczecinka z dobrymi wynikami w Trzciance

Data dodania: 2018-12-10
W dniach 8-9 grudnia w hali sportowo-widowiskowej w Trzciance odbywały się rozgrywki w pucharze Reiss Cup. W zmaganiach tego największego turnieju Akademii Reissa w kraju udział wzięły... więcej »
 
 

Drobne naprawy i remonty ze środków unijnych

Data dodania: 2018-12-10
Pani Leokadia ma niewysoką emeryturę. Jej wysokość kwalifikuje ją do korzystania z pomocy żywnościowej dystrybuowanej przez Banki Żywności. Mieszkanie pani Leokadii jest komunalne i... więcej »
 
 

Mikołajki w szczecineckim szpitalu. Uczniowie z I...

Data dodania: 2018-12-10
Pobyt w szpitalu nigdy nie należy do najprzyjemniejszych, ale gdy pojawiają się w nim specjalni goście, czas z całą pewnością upływa dużo milej. W przedświątecznym okresie, z oka... więcej »
 
 

Mikołajkowy Festiwal w sportach gimnastycznych...

Data dodania: 2018-12-10
W sobotę (8.12) na hali sportowej SP nr 6 w Szczecinku odbył się Mikołajkowy Festiwal w sportach gimnastycznych. W zawodach udział wzięło 70 zawodniczek i zawodników z pięciu klubó... więcej »
 
 

Gminny Kiermasz Bożonarodzeniowy już po raz trzeci

Data dodania: 2018-12-10
To będzie już trzeci Gminny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Tym razem wójt Gminy Szczecinek zaprasza wszystkich na wspólne świąteczne zakupy do Parsęcka. więcej »
 
 

Zostawił psa pod sklepem i... poszedł na imprezę

Data dodania: 2018-12-10
Do nietypowej interwencji strażników miejskich doszło w miniony weekend. Strażnicy, zaalarmowani przez mieszkankę Szczecinka, interweniowali w sprawie pozostawionego pod sklepem psa. Co... więcej »
 
 

Skauci Europy złożyli ślubowanie. Gromada...

Data dodania: 2018-12-10
Na pierwszym miejscu Bóg. Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacji Skautingu Europejskiego jest już w Szczecinku. Właśnie odbyło się pierwsze ślubowanie. więcej »
 
 

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

Data dodania: 2018-12-10
5 grudnia w hali „Ślusarnia” OSiR Szczecinek, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w ramach kalendarza WSZS w Szczecinie. więcej »
 
 

W Szczecinku rozegrano turniej mini piłki siatkowej...

Data dodania: 2018-12-09
W sobotę (08.12) na hali sportowej przy ul. Wiatracznej w Szczecinku rozegrano turniej mini piłki siatkowej dziewcząt w kategorii "trójek" i "czwórek". Do naszego miasta przyjechał... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 880
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szczecinecki

  Powiat szczecinecki - siedzibą jest Szczecinek. Znajduje się w części północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Szczecinek (gmina miejska), Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek (gmina wiejska).

  Na ziemie powiatu dojedziemy, kierując się drogą krajową nr 11, 20 lub 25 i wojewódzką nr 171, 172 oraz 201.

  Dobrym pomysłem każdego turysty będzie wybranie się do stolicy powiatu. Już sama jej lokalizacja zapewnia malownicze widoki. Szczecinek leży bowiem nad Jeziorem Trzesiecko. Miasto oferuje liczne zabytkowe kościoły, a największą atrakcją architektoniczną jest Zamek Książąt Pomorskich. Kolejną jest Drawski Park Krajobrazowy. Dech w piersiach zapiera tam krajobraz rzeki Drawy i licznych jezior. Za mało wodnych wrażeń? Spływy kajakowe to jedna z atrakcji dla gości odwiedzających ten region. Usatysfakcjonowani będą także fani pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. Wytyczono dla nich oznakowane szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola