Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Starosta Lis po raz czwarty przewodniczącym

Data publikacji: 2019-01-14, Data modyfikacji: 2019-01-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Konwent Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego w Bornem Sulinowie: Reprezentowanie interesów członków Związku Powiatów Polskich, to główny cel Konwentu Powiatów Województwa Zachodniopomorskiego. Starostowie realizują go przez wymianę doświadczeń w zakresie realizowanych przez powiaty zadań, podejmowanie wspólnych działań w wymiarze ogólnowojewódzkim, współpracę  z administracją rządową i samorządową oraz innymi instytucjami z obszaru danego województwa. Starosta Krzysztof Lis od wielu lat przewodzi gremium. 11 stycznia starostwie spotkali się po raz pierwszy, aby ukonstytuować Konwent VI kadencji. Posiedzenie dzięki gościnności dyrektor Krystyny Berdyńskiej odbyło się w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie.

Pełna treść wiadomości na: szczecinek.com/artykul/starosta-lis-po-raz-czwarty/589947
temat.net, Źródło artykułu: temat.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szczecinecki

  Powiat szczecinecki - siedzibą jest Szczecinek. Znajduje się w części północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Szczecinek (gmina miejska), Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek (gmina wiejska).

  Na ziemie powiatu dojedziemy, kierując się drogą krajową nr 11, 20 lub 25 i wojewódzką nr 171, 172 oraz 201.

  Dobrym pomysłem każdego turysty będzie wybranie się do stolicy powiatu. Już sama jej lokalizacja zapewnia malownicze widoki. Szczecinek leży bowiem nad Jeziorem Trzesiecko. Miasto oferuje liczne zabytkowe kościoły, a największą atrakcją architektoniczną jest Zamek Książąt Pomorskich. Kolejną jest Drawski Park Krajobrazowy. Dech w piersiach zapiera tam krajobraz rzeki Drawy i licznych jezior. Za mało wodnych wrażeń? Spływy kajakowe to jedna z atrakcji dla gości odwiedzających ten region. Usatysfakcjonowani będą także fani pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. Wytyczono dla nich oznakowane szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola