Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stanica wędkarska w Szczecinku zaprasza

 
W niedzielę, 19 czerwca, w obecności tłumnie przybyłych gości, a wśród nich władz miasta z jego burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem, radnymi Rady Miasta, a także szefami szczecineckich spółek miejskich i zakładów pracy, z udziałem wędkarzy z Koła PZW „Jesiotr” w Szczecinku i uczestnikami zawodów „Szczecinek wędkuje” oraz tłumnie przybyłych mieszkańców Szczecinka, została oficjalnie przecięta symboliczna „wstęga” na wędkarskiej stanicy ulokowanej nad jeziorem Trzesiecko. To ważne wydarzenie nie tylko w życiu szczecineckich wędkarzy i lokalnej społeczności, ale także powód do dumy wędkarzy w całej Polsce. Nowa stanica w Szczecinku to nowoczesny, imponujący obiekt, chluba miejscowych wędkarzy, który może stać się także znakomitą bazą wypadową dla wędkarzy przyjezdnych.

 


WiadomosciWedkarskie
 
Data pliku video: 2016-07-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szczecinecki

  Powiat szczecinecki - siedzibą jest Szczecinek. Znajduje się w części północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Szczecinek (gmina miejska), Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek (gmina wiejska).

  Na ziemie powiatu dojedziemy, kierując się drogą krajową nr 11, 20 lub 25 i wojewódzką nr 171, 172 oraz 201.

  Dobrym pomysłem każdego turysty będzie wybranie się do stolicy powiatu. Już sama jej lokalizacja zapewnia malownicze widoki. Szczecinek leży bowiem nad Jeziorem Trzesiecko. Miasto oferuje liczne zabytkowe kościoły, a największą atrakcją architektoniczną jest Zamek Książąt Pomorskich. Kolejną jest Drawski Park Krajobrazowy. Dech w piersiach zapiera tam krajobraz rzeki Drawy i licznych jezior. Za mało wodnych wrażeń? Spływy kajakowe to jedna z atrakcji dla gości odwiedzających ten region. Usatysfakcjonowani będą także fani pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. Wytyczono dla nich oznakowane szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola