Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowe mikrobusy dla Gwdy i Bornego

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejne dwa pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażone w specjalistyczne  windy, pojawią Środowiskowych Domach Samopomocy mieszczących się na terenie powiatu szczecineckiego. Samochód trafi do filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej, natomiast mikrobus zostanie zakupiony dla potrzeb ŚDS z Bornego Sulinowa. Inwestycje zostaną  dofinasowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”  w obszarze D – dotyczącego likwidacji barier transportowych.  Kwota dofinansowania obu pojazdów to 80 tys zł.

Pełna treść wiadomości na: szczecinek.com/artykul/nowe-mikrobusy-dla-gwdy/506801
temat.net, Źródło artykułu: temat.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szczecinecki

  Powiat szczecinecki - siedzibą jest Szczecinek. Znajduje się w części północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim. Powiat powstał po reformie administracyjnej w 1999 roku. Gminy zaliczające się do powiatu to: Szczecinek (gmina miejska), Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek (gmina wiejska).

  Na ziemie powiatu dojedziemy, kierując się drogą krajową nr 11, 20 lub 25 i wojewódzką nr 171, 172 oraz 201.

  Dobrym pomysłem każdego turysty będzie wybranie się do stolicy powiatu. Już sama jej lokalizacja zapewnia malownicze widoki. Szczecinek leży bowiem nad Jeziorem Trzesiecko. Miasto oferuje liczne zabytkowe kościoły, a największą atrakcją architektoniczną jest Zamek Książąt Pomorskich. Kolejną jest Drawski Park Krajobrazowy. Dech w piersiach zapiera tam krajobraz rzeki Drawy i licznych jezior. Za mało wodnych wrażeń? Spływy kajakowe to jedna z atrakcji dla gości odwiedzających ten region. Usatysfakcjonowani będą także fani pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. Wytyczono dla nich oznakowane szlaki.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola